Dziś jest środa, 18 lipca 2018 , Imieniny: Erwina, Kamila, Wespazjana

o szkole

PCEZ to najwiksza, najlepiej wyposaona szkoa ponadgimnazjalna w Powiecie widnickim.

Posiada:

• 5 sal komputerowych ze staym dostpem do Internetu,
  • wyposaenie specjalistyczne pracowni,
  • nowoczesne Centrum Ksztacenia Praktycznego, w ktrym uczniowie odbywaj zajcia praktyczne w laboratoriach, pracowniach i salach komputerowych,
  • pracowni techniczn programowania obrabiarek sterowanych numerycznie,
  • du sal gimnastyczn i siowni (w planach nowoczesna infrastruktura sportowa na zewntrz szkoy),
  • internat w centrum widnika dla uczniw dojedajcych (ul. Hotelowa 6).

PCEZ to szkoa, ktra kontynuuje tradycje lotnicze. Wielu absolwentw naszej szkoy znajduje zatrudnienie w WSK PZL widnik S.A. W przyszoci, gdy powstanie w widniku lotnisko, z pewno wzronie zapotrzebowanie na pracownikw z wyksztaceniem technicznym, zarwno w specjalizacji mechaniki lotniczej jak i ekonomicznej. Nowoci od 2009 r. jest nowy kierunek Technik eksploatacji portw i terminali stworzony pod przysz kadr obsugi naziemnej lotniska w widniku i nie tylko (szczegy w ofercie edukacyjnej).

Mamy nadziej, e w przyszoci bdzie si mwio o nas ?Szkoa przy lotnisku?, bo kiedy powstanie lotnisko w widniku na pewno wzronie szansa zatrudnienia dla absolwentw naszej szkoy.

człowiek - najlepsza inwestycja

Strona internetowa została zmodernizowana w ramach projektu „Ustawiczna @-dukacja w powiecie świdnickim”

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach. Działanie 9.3 Upowszechnienie formalnego kształcenia ustawicznego